ПОГОЛЕМ ДЕЛ ОД ГРАДОТ ОСТАНА БЕЗ СТРУЈА И ИНТЕРНЕТ!

мај 7, 2018
????????????????????????????????????

Пред еден час повеќе делови од Струмица останаа без електрична енергија. Од ЕВН Македонија велат дека екипите се на терен и работат на остранување на дефектот. Повеќе информации подоцна.

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна: