strumica denes logo
Грабеж

ноември 22, 2018

(ФОТО) ГРАБЕЖ ВО АТЛАНТИС-УКРАДЕНИ ОКОЛУ 27.000 ЕВРА!

Синоќа околу 18:30 часот, туристичката агенција Атлантис од Струмица беше

Види повеќе

јуни 29, 2018

Драма во Струмица, влегол во продавница и направил хаос – неколку лица повредени

Полицијата поднесе кривична пријава против лицата К.Р.(29), А.Р.(25) и Д.Р.(24),

Види повеќе