strumica denes logo
франци

февруари 1, 2019

Сопственик на менувачница украл 65.000 франци од струмичанец!

На 31.01.2019 година во 11.40 часот во СВР Струмица, А.П.(68)

Види повеќе

април 19, 2018

Струмичко семејство ја тужи државата!

275 илјади швајцарски франци, оваа сума ја бара од државата

Види повеќе