strumica denes logo
Донев

декември 10, 2018

(ВИДЕО) ДОНЕВ ГИ ПОКАНИ СТРУМИЧАНИ УТРЕ НА ПРАЗНИЧЕН РУЧЕК – ВО СТРУМИЦА ЌЕ БИДЕ И ХРИСТИЈАН МИЦКОСКИ!

ПОЧИТУВАНИ СОГРАЃАНИ, УТРЕШНИОТ ПРАЗНИК – ДЕНОТ НА СВЕТИТЕ ПЕТНАЕСЕТ ТИВЕРИОПОЛСКИ

Види повеќе

октомври 3, 2018

(ВИДЕО) ДОНЕВ: ПОЛИТИКИТЕ НА ЗАЕВ ПОРАЗЕНИ ВО СТРУМИЦА, ВО МУРТИНО И ОД СОСЕДИТЕ!

Во продолжение интегрален текст од прес-конференцијата на Донев, по текстот

Види повеќе