Home

Perdormire

Tag - депо

Култура

(ФОТОГАЛЕРИЈА) НОВО ВО СТРУМИЦА: СТРУМИЧАНИ ДОБИЈА ПОРАЗЛИЧНО И УНИКАТНО МЕСТО ЗА УЖИВАЊЕ – ЏЕЗ КЛУБ-ДЕПО!

  Струмичани од синоќа добија поразлично и уникатно место каде во иднина со сигурност ќе може да уживаат и релаксираат. Џез клуб-ДЕПО е името на новиот...