(ФОТОГАЛЕРИЈА) НОВО ВО СТРУМИЦА: СТРУМИЧАНИ ДОБИЈА ПОРАЗЛИЧНО И УНИКАТНО МЕСТО ЗА УЖИВАЊЕ – ЏЕЗ КЛУБ-ДЕПО!

август 13, 2018

 

Струмичани од синоќа добија поразлично и уникатно место каде во иднина со сигурност ќе може да уживаат и релаксираат. Џез клуб-ДЕПО е името на новиот локал кое синоќа го доби своето официјално отварање на кои присуствуваа многу гости кои беа изненадени од пријатниот амбиент и’ им посакаа на сопствениците многу успех за во иднина! „ДЕПО“ исто така ќе им овозможи на сите оние кои сакаат да организираат било каква културна манифестација да биде приредена токму кај нив, а оние пак кои нема да можат своето кафе да го испијат надвор од дома, „ДЕПО“ ќе им ја пружи приликата посакуваното кафе да го добијат на врата. Во продолжение погледнете ја целосната фотогалерија од отварањето:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                           

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна: