strumica denes logo
Бисер

јануари 2, 2019

(ФОТОГАЛЕРИЈА ОД ОТВОРАЊЕ) СЛАТКАРНИЦАТА НА „БИСЕР“ ДОБИ НОВ И ПОУБАВ ИЗГЛЕД!

Делот во кој беше сместена познатата слаткарница на „Бисер“ конечно

Види повеќе

ноември 12, 2018

ИНТЕРВЈУ СО СОПСТВЕНИКОТ НА БИСЕР: КАКО СЕ СОЗДАВА БРЕНД КОЈ ПРЕРАСНУВА ВО ТРАДИЦИЈА?

На секој еден струмичанец љубител на топлиот и вкусен бурек,

Види повеќе

јуни 4, 2018

Уште еден струмички „бисер“ во Турција: Атанасов пристигна во Бурса (ФОТО)

Еден од најголемите таленти на Македонија, Јани Атанасов е пред

Види повеќе

март 24, 2018

(ФОТОГАЛЕРИЈА) ВО НОВО РУВО-МАГИЈАТА НА „БИСЕР“ ПРОДОЛЖУВА И ПОНАТАМУ!

Од синоќа омилениот и познат струмичи бренд за бели пецива

Види повеќе