Home

Perdormire

Tag - 2 бона

Култура

ОВОЈ ПЕТОК ЈУГОИСТОКОТ НА ПРОМОЦИЈА ВО „АВАТАР“ ВО СТРУМИЦА: СЛАТКАРИСТИКА И 2 БОНА ОФИЦИЈАЛНО ЌЕ ЈА ПРОМОВИРААТ „ДИЈАМАНТИ“

Наредниот петок југоистокот навистина ќе има за што да биде во „Аватар“ во Струмица. Слаткаристика и 2 Бона и официјално ќе ја промовираат „Дијаманти“ која за...

Култура

(ВИДЕО+ФОТОГАЛЕРИЈА) КОИ СЕ 2 БОНА, МОМЦИТЕ КОИ ГО НАПОЛНИЈА „АВАТАР“ ВИКЕНДОВ И ПРИРЕДИЈА ВИСТИНСКИ СПЕКТАКЛ?

Дуото составено од двајца млади и талентирани артисти кои веќе неколку години творат нешто поразлично од она на кои сме навикнати да го слушаме, викендов...