strumica denes logo

ТОП ПОНУДА НА МАЈ ТРАВЕЛ-СТРУМИЦА: ПРЕПУШТЕТЕ СЕ НА УБАВИНИТЕ НА ТЕРА КОМПЛЕКС 4**** ВО БАНСКО!

Автор:

Датум:

март 7, 2018

Категории:

Струмица Денес

Автор:

Датум:

март 7, 2018

Категории:

Струмица Денес

ТОП ПОНУДА – БАНСКО ВО ТЕRRA COMPLEX 4****
5 – 31 март 2018г.

Цени сместување:
3 ноќевања – по лице во двокреветна соба со ПОЈАДОК И ВЕЧЕРА -113 € + Бесплатни ски

Тера комплекс се наоѓа во мирна површина на комплекс Пирин. Нуди поглед на теренот за голф и планините. Гостите се сместени во добро опремени соби и апартмани, лоцирани во 4 одделни згради – Пирин (главната зграда на комплексот), Рила, Родопи и Балкан.
 Сместување на двајца возрасни во двокреветна соба 2 нокевања;
 Поjадок и вечери;
 Користење на затворен базен, џакузи, сауна и парна бања;
 Безжичен интернет низ хотелот;
 Употреба на детско игралиште од 9:00 до 21:00 часот.
 Паркинг;
 Доцна ослободување на просторијата на денот на поаѓање – до 14:00 часот.
 9% ДДВ, локално даночно и туристичко осигурување.
* Деца од 0 до 5 години Бесплатно;

Спа центарот на Тера комплекс нуди широк спектар на масажи за длабока релаксација, за козметика или ароматерапија. Исто така постојат и терапии за тонирање, подмладување и слабеење. Исто така постои и затворен загреан базен, отворен базен, топла када, сауна, парна бања, солариум и студио за убавина.

MyTravel Strumica
работно време од 12:00 до 20:00 ч.
ЦАНОВИ ООД
+359 878 568 207 – BG
+389 78 998 748 – Viber MK
skype: fashiong1
email: mytravelstrumica@gmail.com