strumica denes logo

ЛЕТО 2018: СОНЧЕВ БРЕГ „DUNE RESIDENCE APARTMENTSCE” – ПОНУДА НА МАЈ ТРАВЕЛ-СТРУМИЦА

Автор:

Датум:

март 11, 2018

Категории:

Струмица Денес

Автор:

Датум:

март 11, 2018

Категории:

Струмица Денес

СОНЧЕВ БРЕГ “DUNE RESIDENCE APARTMENTSCE”
До 13.07.2018 – 52 € од ден за апартман
14.07-20.08.2018
7 ноќевања – по лице во апартман (4 лица) – 132 €
7 ноќевања – по лице во апартман (3 лица) – 176 €
7 ноќевања – по лице во апартман (2 лица) – 264 €

Комплекс Dune Residence Apartmentsсе наоѓа на ПЛАЖА само на 50м од прекрасните песочни дини во јужниот дел на
Сончев Брег.
На располагање на гостите- зона за релаксација на отворено, платен паркинг.
Во близина на комплексот има ресторани, барови, продавници, маркет, платен паркинг.
Dune Residence Apartments нуди сместување во апартмани со една спална соба:
* Стан со една спална соба – кујна, дневна соба со софа кревет, една спална, бања, погоден за сместување до 4 лица.
Сите апартмани се луксузно опремени со клима уред, кабелска телевизија, кујна, дневна соба со софа кревет, бања со туш кабина и тоалет, тераса кон морето или кон блиските комплекси.

• Email: mytravelbgmk@gmail.com
• MyTravel Strumica
+389 78 998 748 MK viber, +359 878 568 207 – BG