strumica denes logo

(ЛЕТО 2018) ALL INCLUSIVE LIGHT” – СОНЧЕВ БРЕГ-Хотел Риагор, понуда на МАЈ ТРАВЕЛ-СТРУМИЦА која не се пропушта!

Автор:

Датум:

март 26, 2018

Категории:

Струмица Денес

Автор:

Датум:

март 26, 2018

Категории:

Струмица Денес

ALL INCLUSIVE LIGHT” – СОНЧЕВ БРЕГ 2018
Хотел Риагор

01.05 – 09.06 – 10.09 – 30.09
7 ноќевања – по лице во двокреветна соба – 175 €
7 ноќевања – по лице во двокреветна соба DELUX – 180 €
10.06 – 04.07 – 27.08 – 09.09
7 ноќевања – по лице во двокреветна соба – 224 €
7 ноќевања – по лице во двокреветна соба DELUX – 230 €
05.07 – 26.08
7 ноќевања – по лице во двокреветна соба – 301 €
7 ноќевања – по лице во двокреветна соба DELUX – 308 €
Цените се без превоз !
Цените се по лице за 7 нокевања All Inclusive и вклучуваат:
7 Ноќевање на база „ALL INCLUSIVE LIGHT” / појадок, ручек, вечера, бугарски алкохолни и безалкохолни пијалоци без ограничување / отворен базен, лежалки и чадор, WiFi интернет на рецепција, ресторан и базен. /
* Попусти за деца и возрасни:
Дете од 0-1.99г. години на дополнителен кревет е бесплатно.
Прво дете од 2-5.99г. на дополнителен кревет е бесплатно, второ дете од 2-5.99г. на дополнителен кревет доплаќа 40% од цената на возрасен.
Дете од 6-11.99 година на дополнителен кревет доплаќа 50% од цената на возрасен.
* Сите цени се во евра со вклучен ДДВ, тур. данок и осигурување!
На 300 м. от морето, на 350 м. от Аква парк и на 500 м. от центар на Сончев Брег !

• Email: mytravelbgmk@gmail.com
• MyTravel Strumica
+389 78 998 748 MK viber, +359 878 568 207 – BG