strumica denes logo

(ФОТОГАЛЕРИЈА)M SPECIAL LIQUOR STORE ВИ НУНДИ ПРЕДЛОГ ЗА ДЕНОТ НА ЖЕНАТА ДА ПОДАРИТЕ БРЕНДИРАН ПИЈАЛОК, АКСЕСОАР И ПРОДУКТ ЗА УБАВИНА

Автор:

Датум:

март 7, 2018

Категории:

Струмица Денес

Автор:

Датум:

март 7, 2018

Категории:

Струмица Денес

Доколу Таа е поразлична -овде ќе го најдете совршениот подарок за неа. За денот на жената ,8-ми Март, изненадете ја вашата понежна половина или драга личност со брендиран пијалок , аксесоар и продукт за убавина- совршено спакувани во гифт сетови.. 🎁💝 @m_special_liquor_store Ви овозможува да подарите нешто уникатно и драгоцено.