Home

Perdormire
Реклама

РЕСТОРАН „СОНЦЕ“ КОЈ СЕ НАОЃА БЛИЗУ ДО КОЛЕШИНСКИТЕ ВОДОПАДИ, СО ПРИМАМЛИВА ПОНУДА ЗА НОВА ГОДИНА!

Home

Ресторан „Сонце“ како и минатите, така и оваа година со примамлива понуда за новогодишната ноќ! „Сонце“ кој се наоѓа во село Борислово, близу до Колешинските водопади, на оние кои сакаат новогодишната ноќ да ја поминат токму таму, за 1.600 денари им нуди:

ОРДЕВЕР (Шунка, млечен кашкавал, врат, печеница, пушено пилешко филе, кулен, две млечни салати)
ПИРОШКА
АПЕТИСАНИ

МЕШАНА САЛАТА ( Домат, краставица, зелка, марула, морков,цвекло)

ГЛАВНО ЈАДЕЊЕ (Свинско филе во сос со печурки, пилешки похован стек и гарнир)
ДЕСЕРТ (Торта)
НЕОГРАНИЧЕН ПИЈАЛОК
ЦЕНА: 1.600 ДЕНАРИ.

За новогодишната ноќ да помине во убава и луда атмосфера, за тоа ќе се погрижат незаменливите група „Алегро“ од Струмица!

ТЕЛЕФОН ЗА РЕЗЕРВАЦИИ: 070-814-688 и 070-820-700