Home

Perdormire
Спорт Струмица

ЖИТЕЛ НА СТРУГА ФИЗИЧКИ НАПАДНАТ ВО СПОРТСКА ОБЛОЖУВАЛНИЦА ВО СТРУМИЦА!

Home

На 03.11.2021 во 01.55 часот во Полициската станица Струмица, Н.П.(56) од Струга пријавил дека околу 00.20 часот во спортска обложувалница на улица „Моша Пијаде“ во Струмица физички бил нападнат од Д.Н.. Се преземаат мерки за расчистување на случајот.