ВТОРНИК-КРАФТ БАР СО ОДЛИЧЕН НАСТАН: „ЦРНИЛА РЕМИКС“ ДОАЃА НА ГОЛЕМАТА СЦЕНА ВО СТРУМИЦА ВО НУЦК „АНТОН ПАНОВ“ НА 21 МАЈ!

мај 4, 2022

Вторник со огромно задоволство ви ја претставува Организацијата…

После полни сали во Скопје, после успешни настапи на Exit и Д-фест, а пред настап на култниот Nisville, ‘ ЦРНИЛА РЕМИКС’ конечно доаѓа на големата сцена во Струмица…

Дојди, почувствувај ја енергијата на овој моќен театарски хип хоп перформанс и биди дел од ова уникатно парче уметност…

21 Мај, НУЦК Антон Панов , почеток 20:00ч
Влезници по цена од 300ден, можат да се купат во Вторник крафт бар…

ЗАТОА ШТО ГРАДОТ ЗАСЛУЖУВА УНИКАТНИ НАСТАНИ !!!

 

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна: