strumica denes logo

Времето денес ќе биде сончево со мала до умерена облачност

Автор:

Датум:

април 3, 2024

Автор:

Датум:

април 3, 2024

Времето денес ќе биде сончево со мала до умерена облачност. Ќе дува слаб до умерен ветер од јужен правец.