Времето денес ќе биде сончево со мала до умерена облачност

Времето денес ќе биде сончево со мала до умерена облачност. Ќе дува слаб до умерен ветер од јужен правец.

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна:

НАЈНОВИ ВЕСТИ