strumica denes logo

Времето денес ќе биде сончево и топло со мала локална облачност

Автор:

Датум:

април 11, 2024

Автор:

Датум:

април 11, 2024

Времето денес ќе биде сончево и топло со мала локална облачност и со слаб до умерен ветер од северен правец.