Времето денес ќе биде сончево и претежно тивко, по котлините со појава на магла

декември 19, 2023

Времето денес ќе биде сончево и претежно тивко, по котлините со појава на магла, температурите ќе се движат од -7 до 10 степени целзиусови.

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна: