ВО ТИАНДЕ-СТРУМИЦА: ЗАШТИТЕТЕ ЈА ВАШАТА КОСА И СКАЛП СО ШАМПОН И КРЕМ БАЛСАМ!

август 5, 2022

ЗАШТИТЕТЕ ЈА ВАШАТА КОСА И СКАЛП

Шампон и крем балсам против опаѓање на косата од серијата Мастер Херб

Шампон

Шампон против опаѓање на косата

Крем балсам

Крем балсам против опаѓање на коса Master Herb

Во својата основа производите содржат растенија со огромна количина на фитоестрогени кој на косата и овозможуваат:
-Микроциркулација и метаболички процеси во скалпот
-Цврст корен – обнова на оштетените кутикули на косата
-Спречуваат опаѓање на косата и поттикнуваат раст на нова коса.

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна: