ВО ТИАНДЕ-СТРУМИЦА: ШАМПОН-МАСКА И СПРЕЈ ЗА ОБОЕНА КОСА, КРЕИРАЈТЕ МОДЕН СТАЈЛИНГ И НЕ ГРИЖЕТЕ СЕ ЗА ЗДРАВЈЕТО НА ВАШАТА КОСА!

август 3, 2022

Шампон-маска и спреј со кератин за обоена коса!

Спреј

Термозаштитен спреј со кератин

Креирајте моден стајлинг, користете модерни уреди и не грижете се за здравјето на вашата коса. Спрејот ја штити вашата коса од оштетување и помага во одржување на чиста боја и цврста структура – има антистатички ефекти. Благодарение на својот богат состав, спрејот длабински ја хидрира косата, давајќи и мекост и свиленкаст. Го неутрализира статичкиот електрицитет и ги држи вашите кадрици под контрола. Активните состојки се грижат за вашата коса и го спречуваат испуштањето на бојата. Сега вашата коса секогаш ќе биде чиста

Шампон-маска

Шампон – маска со кератин за фарбана коса

Благодарение на комплексот Silsoft Q, кој содржи шампон и маска TianDe, обоената коса ја задржува бојата 7 до 8 недели! Природниот протеин – кератин содржан во составот на производот – помага да се врати структурата на косата. Шампон-маската не содржи сулфати и парабени, што придонесува за нежно чистење на косата и скалпот, служи како дополнителна заштита на бојата и го продолжува ефектот на кератинско зацрвстување и ламинирање на косата.

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна: