strumica denes logo

ВО ТИАНДЕ-СТРУМИЦА: ОСЛОБОДЕТЕ СЕ ОД АКНИТЕ И ВРАТЕТЕ ЈА ВАШАТА САМОДОВЕРБА!

Автор:

Датум:

јули 10, 2021

Автор:

Датум:

јули 10, 2021

Линијата Master Herb веќе неколку години ја докажува својата ефикасност при проблеми со акни, воспаление на кожа, црвенило, иритација.
Производите ја:

– нормализираат активноста на лојните жлезди,
– ја смируваат кожата,
– го отстрануваат црвенилото и
– го обновува нивото на pH.

Мастер Херб серијата се состои од:

Гел за миење лице – https://kosta.tiandeprodukti.com/product/product/гел-за-миење-лице-master-herb/

Лосион- https://kosta.tiandeprodukti.com/product/антивоспалителен-лосион/

Крем – https://kosta.tiandeprodukti.com/product/крем-против-акни-и-лузни-master-herb/

Биокомплекс

Лепенки за лице за проблематична кожа
Повелете посетете не на нашата официјална фејсбук страна ТианДе Струмица!

КЛИКНИ ОВДЕ: https://www.facebook.com/TianDeStrumica/