ВО ТИАНДЕ-СТРУМИЦА: КРЕМ ЗА ИСПУКАНИ ПЕТИ – ОДЛИЧЕН ПРОИЗВОД КОЈ НУДИ ВИСТИНСКИ РЕЗУЛТАТИ!

јули 21, 2021

Крем за испукани пети.

https://kosta.tiandeprodukti.com/product/крем-за-испукани-пети/

Испуканите пети не само што не изгледаат привлечно, туку можат да донесат и многу болка. Активните состојки во кремата ќе ви овозможат да уживате во нежноста и удобноста.
Индиска хризантема, масло од морско млеко, масло од камелија, витамин Е, алантоин, уреа, хијалурон…. имаат навлажнувачки, омекнувачки и регенерирачки својства.

Повелете посетете не на нашата официјална фејсбук страна ТианДе Струмица.

КЛИКНИ ОВДЕ: https://www.facebook.com/TianDeStrumica/

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна:

НАЈНОВИ ВЕСТИ