Во следните денови ќе се задржи стабилно и суво, во текот на работната недела дневните температури ќе бидат над просекот за овој период од годината

февруари 6, 2024

Во следните денови ќе се задржи стабилно и суво. Наутро ќе има услови за појава на магла по одделни котлини. Во текот на работната недела дневните температури ќе бидат над просекот за овој период од годината иако постепено ќе опаѓаат.

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна: