(ВИДЕО) „ПОСЛЕ СЕ’“ Е НОВОТО ДЕЛО НА ТОМИ И ЛУМИ – МЛАДИ И ПЕРСПЕКТИВНИ ТАЛЕНТИ ОД СТРУМИЦА!

јули 5, 2020

Томи и Луми вчера го објавија својот нов видео запис на јутјуб под наслов „После се’“.

Тие велат дека нивната цел е да донесат свежина и нешто ново на македонската музичката сцена.

Се надеваат дека ќе успеат во тоа набргу.

Во продолжение погледнете ја „После се’“

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна: