(ВИДЕА) СТРУМИЧКИОТ ЈУТЈУБЕР СЛАВЕ КОЛЕВСКИ ДОСТИГНА ДО 12.000 ПРЕГЛЕДИ НА СВОИТЕ ВИДЕА ЗА ЕДНА НЕДЕЛА!

август 6, 2019

Славе Колевски е новиот јутјубер од Струмица кој неодамна на својот јутјуб канал започна да прикачува свои видеа кои достигнуваат голема посетеност. За само една недела и две објавени видеа на каналот, Колевски има по над 12.000 прегледи. Поддршката на неговиот канал од ден на ден се повеќе се зголемува, а како што изјави Славе за нашиот портал следуваат навистина многу интересни и уникатни видеа кои досега ниту еден јутјубер ги нема во Македонија. Му посакуваме многу успех во иднина, а во продолжение погледнете ги неговите две видеа и не заборавајте да кликнете SUBSCRIBE, односно да се претплатите на неговиот јутјуб канал.

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна: