УШТЕ ЕДНА СООБРАЌАЈНА НЕСРЕЌА СИНОЌА ВО СТРУМИЦА!

мај 21, 2023

За среќа нема повредени во втората сообраќајна несреќа која се случи синоќа во Струмица во близина автобуската станица. Како што велат очевидците, направена е само поголема материјална штета.

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна: