ТЕПАЧКА ПРЕД КАЗИНО ВО СТРУМИЦА!

март 31, 2021

На 24.03.2021 година во Полициска станица Струмица, Ќ.И.(30) од Струмица пријавил дека околу 21.00 часот, пред објект за забавни игри на улица „5-ти Ноември“ во Струмица, бил физички нападнат од М.Н. и Џ.Н. Се преземаат мерки за целосно расчистување на случајот.

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна:

НАЈНОВИ ВЕСТИ