СТРУМИЧАНКА ЈА НАПАДНАЛА СВОЈАТА КОЛЕШКА ДОДЕКА БИЛА НА РАБОТА!

ноември 11, 2023

На 10.11.2023 во 12.20 часот во Полициска станица Струмица С.К. (56) од село Добрејци, струмичко, пријавила дека околу 09.00 часот додека била на работно место во објект на јавна институција во Струмица била физички нападната од нејзина колешка З.М. од Струмица. Се работи на расчистување на случајот.

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна: