ПРОНАЈДЕНА МАРИХУАНА КАЈ 26 ГОДИШНО МОМЧЕ ОД СТРУМИЦА!

мај 9, 2022

На 08.05.2022 во 01.00 часот на ул.„Сандо Масев“ во Струмица, полициски службеници од СВР Струмица го лишиле Д.И.(26) од Струмица затоа што кај него била пронајдена марихуана. По документирање на случајот против него ќе биде поднесен соодветен поднесок.

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна:

НАЈНОВИ ВЕСТИ