Home

Perdormire
Струмица Хроника

ПОВТОРНО ИНЦИДЕНТ ВО КАЗИНО ВО СТРУМИЦА!

Home

На 21.11.2019 во 23.40 часот во Полициска станица Струмица било пријавено дека во 23.30 часот, В.Н. од Струмица го нарушил јавниот ред и мир, оштетувајќи предмет во казино во Струмица. Се преземаат мерки за расчистување на случајот.