ПИЦЕРИЈАТА „РАФАЕЛО“ ВО НОВО СЕЛО ВРАБОТУВА КЕЛНЕР ИЛИ КЕЛНЕРКА – ПРИЈАУВАЊЕ НА 075/416-088

ноември 20, 2021

Пицерија „Рафаело“ во Ново Село има потреба од келнер/келнерка. Информации на:075/416-088

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна: