НОВО ВО СТРУМИЦА: The Public bar & coffee – Во петок се отвoра најмодерниот и најурбан кафе бар во Струмица!

јули 7, 2021

The Public bar & coffee е новата урбана приказна во срцето на градот која e лоцирана на градскиот плоштад.

Неприкосновено место за уживање на сите љубители на одлична урбана музика и единствени пијалаци кои ќе Ве натераат повторно да се вратите и да уживате.

The Public Ви нуди светски модерен амбиент по највисоки светски стандарди, инспириран од урбаните барови низ светот.

Нашата единствена приказна тука е поттикната со многу елан, позитивни вибрации и енергија кои ќе не однесат на едно друго ниво на забава и уживање.

Музиката ќе биде уникатна во овој регион и струмичани ќе можат да ја почувствуваат новата димензија на урбана забава по терк на светските селектори, кои секоја сезона инспирираат со нови правци.

Ве покануваме на големото отварање во петок 09.07 после 20:30 часот, каде што заедно ќе почнеме со испишување на една нова урбана димензија на модерното живеење.

За резервации и информации контактирајте нѐ на:

📞 +389 75468088
📞 +389 75692300
📞 +389 77447409

Следете нѐ на нашиот Инстаграм профил да бидете во тек со сите случувања и програма:

https://www.instagram.com/__thepublic__/

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна: