НОВ МИЛИОНЕР ЏЕКПОТ ВО СТРУМИЦА: ИГРАЈЌИ BURNING HOT, СТРУМИЧАНЕЦ ДОБИЛ 1.507.704 ДЕНАРИ!

јуни 13, 2022

Милионер џекптоп повторно во Струмица. Т.Г е среќниот играч кој освои МИЛИОНЕР ЏЕКПОТ вреден 1.507.704 денари, играјќи ја 40 Burning Hot. Честитки до среќниот добитник!

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна: