НАПАДНАТА 26 ГОДИШНА СТРУМИЧАНКА ВО УГОСТИТЕЛСКИ ОБЈЕКТ ВО С.НЕГОТИНО, ГОСТИВАРСКО!

февруари 13, 2023

На 12.02.2023 во 02.30 часот во Полициска станица Гостивар, К.Р.(26) од Струмица пријавила дека на 11.02.2023 околу 23.30 часот во угостителски објект во с.Неготино, гостиварско, каде што работела, била физички нападната од женско лице М.Н.. Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна: