strumica denes logo

МЕГА ПОПУЛАРНАТА ЛУНА ЏОГАНИ ОВОЈ ПЕТОК ВО КЛУБ „АВАТАР“ ВО СТРУМИЦА!

Автор:

Датум:

септември 16, 2019

Категории:

Струмица

Автор:

Датум:

септември 16, 2019

Категории:

Струмица

🗣️ По победата во втората сезона на риалити шоуто “Задруга”, Луна Џогани се здоби со мега популарност на балканските простори.

Таа во моментов го спрема дебитантскиот албум и веќе е актуелна со хитот “Девети круг”.

📢 🅰️ватарци, овој викенд Луна, за прв пат доаѓа во Македонија и премиерниот настап ќе го има каде на друго место ако не во 🅰️ватар, во #петок❗

☎️ во рака и резервирајте 👇

👉 #резервации смс/вибер👇

📱Кате Атанасова-078/755-328

📱Горан – 078/284-978

📱Славе Колевски – 071/287-777

📱Мартин Величковски – 072/528-746

📱Панче Заев – 071/909-333

📱Христијан – 072/261-702

📱Симон – 075219220

Или на профилите на #facebook / #instagram кај менаџерите!

🅰️VATAR – THE PLACE TO BE!