Home

Perdormire
Струмица Хроника

Манијак се самозадоволувал пред мајка и малолетна ќерка во автомобил во Струмица!

Home

На 28.10.2022 во 14.20 часот во СВР Струмица малолетничка од Струмица, заедно со нејзината мајка, пријавиле дека околу 12.00 часот лице кое било со патничко моторно возило „ауди“ со струмички регистарски ознаки се самозадоволувало. Се преземаат мерки за расчистување на случајот.