ИСЧЕЗНА 17 ГОДИШНО МОМЧЕ СО ЗДРАВСТВЕНИ ПРОБЛЕМИ ОД БАНИЦА – ПОЛИЦИЈАТА ТРАГА ПО НЕГО!

февруари 28, 2024

На 27.02.2024 во Полициската станица Струмица, П.А.(39) од село Баница, струмичко, пријавила дека од домот се оддалечил нејзиниот внук К.А.(17) од село Баница, лице со здравствени проблеми. Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна:

НАЈНОВИ ВЕСТИ