ХОТЕЛ „СИРИУС“ ВРАБОТУВА МАСЕРИ И МАСЕРКИ!

јули 7, 2022

ХОТЕЛ „СИРИУС“ вработува МАСЕРИ и МАСЕРКИ во спа и велнес центарот на хотелот. Сите заинтересирани за подетални информации и пријавување, може да се јават на следниот телефонски број: 070 253 212

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна: