strumica denes logo

(ФОТОГАЛЕРИЈА) УЖИВАЈТЕ ВО ЛЕТОТО: ОТВОРЕНА ЛЕТНАТА ТЕРАСА НА COFFEE BAR „LIFE“

Автор:

Датум:

јуни 27, 2019

Категории:

Струмица

Автор:

Датум:

јуни 27, 2019

Категории:

Струмица

Летото ќе биде навистина жешко и долго, а за да го избегнете потребно ви е разладување. COFFEE BAR „LIFE“ ja отвори својата летна тераса во која може да уживате до раните утрински часови. Ладен пијалок, сладолед, коктел или што и да посакате, повелете во COFFEE BAR „LIFE“ кој се наоѓа на улицата „Јанко Цветинов“ бр.48а или поточно во срцето на пазарот „Чешел“ односно на местото на поранешен „Бистро“. COFFEE BAR „LIFE“ е исто така опремен и со пикадо и билјардо.