(ФОТОГАЛЕРИЈА) СТРУМИЧАНКАТА ТИНА ГОГОВА И НЕЈЗИНОТО МАСЕРСКО СТУДИО „ХАВАНА“, СО ПРОМОТИВНИ ЦЕНИ НА МАСАЖИ ЗА МЕСЕЦ ЈУЛИ!

јуни 27, 2021

Младата и успешна струмичанка Тина Гогова која го отвори своето масерско студио „Хавана“ кое се наоѓа на улицата „Елка Јанкова“ бр.47 или поточно веднаш до „ФОН“ факултетот, со промо масажи за месец јули.

700 ден. – Целосна медицинска масажа+гратис минути со вендузи (чашки) соодветно на Вашата вкочанетост.

3000 ден. – Третман од 10 анти-целулитни масажи. Покажете го Вашето тело во најдобро светло.

600 ден. – Релакс масажа + гратис 10 минутна масажа на лице. Чувстувајте се одморено, свежо и насмеано.

Сите заинтересирани за подетални информации и закажување на термин, може да се јават на следниот телефонски број: 078-549-071

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна:

НАЈНОВИ ВЕСТИ