(ФОТОГАЛЕРИЈА) НАЈДОБРОТО НАРГИЛЕ ПО НАЈНИСКА ЦЕНА ВО ГРАДОТ ВО „M&M Coffee To Go“

април 11, 2019

Најдоброто наргиле, со најдобри вкусови во градот само во „M&M Coffee To Go“. Како што не информираше сопственикот на локалот, струмичани од ден на ден појавуваат се’ поголем интерес за наргилето, па затоа набавуваат постојано нови вкусови. Во „M&M Coffee To Go“ може да пронајдете наргиле со вкусови на:

Јаболка
Лубеница
Тропско овошје
Јагода
Ментол
Капучино
Карамела
Лове 666
Боровница
Нане
Ванила
Чоколадо
Портокал

Време е за релаксирање и уживање 💨🥰

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна: