(ФОТО) ТЕШКА СООБРАЌАЈНА НЕСРЕЌА НА ИЗЛЕЗОТ ОД МУРТИНО!

октомври 4, 2022

Тешка сообраќајна несреќа на излезот од Муртино. Како што информираат очевидците за Струмица Денес има повредени и итно се пренесени во струмичката болница. Со повеќе информации во текот на денот.

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна: