ДОКАЖАН КВАЛИТЕТ: Струмички „Концепт“ освои едно злато и едно сребро на меѓународниот натпревар во правење пица во Бугарија!

октомври 8, 2022

Квалитетот на пиците на „CONCEPT FOOD & CAFE BAR“ докажан и на меѓународниот турнир во правење пица кој се одржа во Софија, Бугарија. Екипата на „Концепт“ освои едно злато и едно сребро, учествувајќи во три категории. Искрени честитки од тимот на Струмица Денес!

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна: