Дечко физички ја нападнал својата девојката во Струмица!

јуни 20, 2022

На 18.06.2022 во 21.35 часот во СВР Струмица бил извршен службен разговор со В.Т.(34) од Струмица затоа што претходно физички нападнал 37-годишна струмичанка со која бил во врска.

По целосно докумнетирање на случајот ќе биде поднесен соодветен поднесок.

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна: