АТРАКТИВНАТА БАЛКАНСКА ЅВЕЗДА ТЕОДОРА ЏЕХВЕРОВИЧ ЗА ПРВ ПАТ ВО МАКЕДОНИЈА ! ПРЕМИЕРНО ВО АКВАРИУС!

јуни 27, 2019

Почитувани, овој петок на 28ми Јуни, на наше големо задоволство, АКВАРИУС приредува спектакуларен настап на ТЕОДОРА ЏЕХВЕРОВИЧ, девојката која за кратко време го освои Балканот со нејзиниот атрактивен изглед и нејзините песни коишто станаа хитови. Да ги отпееме заедно со Теодора нејзините хитови како што се “Tom Ford” , “Story” , “Pari” , “Kristijan Grey” , “Borbena” и уште многу други нејзини и балкански хитови.

Веруваме дека ќе биде незаборавен настап и за женската и за машката популација!
Да се резервираме за незаборавно шоу, овој петок во АКВАРИУС!

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна: