АГРЕСИВНО СЕ ОДНЕСУВАЛ КОН ВРАБОТЕНА ВО ХОТЕЛ ВО СТРУМИЦА – ЕДНО ЛИЦЕ Е ПРИВЕДЕНО!

јануари 22, 2024

На 21.01.2024 во 02.35 часот во хотел во Струмица, полициски службеници од СВР Струмица го привеле Б.М.Ѓ.(37) од Скопје затоа што го нарушил јавниот ред и мир и агресивно се однесувал кон една вработена. По документирање на случајот ќе следува соодветна пријава.

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна: