83 ГОДИШЕН СТРУМИЧАНЕЦ ПРИЈАВИЛ ДЕКА МАЛОЛЕТНО ЛИЦЕ ГО НАПАДНАЛО И МУ ОДЗЕЛ ПАРИ!

февруари 10, 2021

На 08.02.2021 во 11.00 часот во Полициска станица Струмица, К.Г.(83) од Струмица пријавил дека околу 10.00 часот во Струмица едно малолетно лице физички го нападнал и му одзел пари.

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна:

НАЈНОВИ ВЕСТИ