Времето денес ќе биде сончево и топло со мала до умерена облачност

февруари 8, 2024

Времето денес наутро со услови за појава на магла по одделни котлини. Преку денот сончево и топло со мала до умерена облачност. Ќе дува слаб ветер од западен правец.

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна: