72 ГОДИШНА ЖЕНА ПРИЈАВИЛА ДЕКА БИЛА ФИЗИЧКИ НАПАДНАА НА „МЛАДИНСКА“ ВО СТРУМИЦА!

октомври 21, 2021

На 20.10.2021 во Полициската станица Струмица Н.К.(72) од Струмица пријавила дека на 19.10.2021 година околу 09.30 часот на улица „Младинска“ во Струмица била физички нападната од Г.К.. Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна:

НАЈНОВИ ВЕСТИ