strumica denes logo

БОГАТА ПРОГРАМА НА „АВАТАР“ ОВОЈ ВИКЕНД: ЃОКО ЈОВИЌ, ХУРИКЕН, АДИЛ И ВО НЕДЕЛА ЗАБАВА СО ГРЧКИТЕ ДИЏЕИ МИСТЕР И ДИЏЕЈ ПАТСИС, ПРИДРУЖУВАНИ ОД РУСКИ ТАНЧЕРИ!

Автор:

Датум:

јули 7, 2021

Категории:

Струмица

Автор:

Датум:

јули 7, 2021

Категории:

Струмица

Богата програма на „АВАТАР“ и овој викенд:

ЧЕТВРТОК: ЃОКО ЈОВИЌ
ПЕТОК: ХУРИКЕН
САБОТА: АДИЛ

И во недела имаме одлична забава со грчките диџеи МИСТЕР и ПАТСИС кои ќе бидат прудружувани од руски танчери!

РЕЗЕРВАЦИИ НА:
☎️ 071 / 298 444
☎️ 071 / 256 999